O nás

Jsme zvyklí reagovat 24/7, jsme nadšení pro svou práci a nové trendy. A to nejdůležitější- máme radost, když je naše práce vidět!

Mgr. Vladimír Kruliš, Ph.D.

Samozřejmě, znáte ho jako toho pána, který se vždy a za všech okolností usmívá. Pravdou je, že je-li to někdy náhodou jinak, všichni se ptají: co se to děje? Naštěstí se to nestává moc často, Vladimír je prostě optimista!

Pracuje jako ředitel Odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky na Pražském hradě, doprovází prezidenta České republiky na všech domácích i zahraničních cestách, plánuje protokolární detaily návštěv a setkání, zajišťuje komunikaci s úřady, institucemi a firmami. Je také členem České vexilologické společnosti.

Prací, která je mu zároveň koníčkem, je komunikace, protokol, etiketa - zvláště ta moderní, interkulturní vazby a produkce akcí.

Jeho mottem je: "Protokol by měl respektovat osobnost člověka, pro kterého je určen. Je takový, jakým si ho uděláme- velmi dobrým sluhou, ale zlým pánem."

Mimo hlavní pracovní čas přednáší ve školách a firmách, publikuje, píše blog o moderní etiketě a provozuje internetovou poradnu etikety, diplomacie a protokolu. 

Dagmar Dítětová

Dáša a květiny, to prostě patří k sobě! Nejčastěji ji vidíte, jak vytváří nádherná květinová aranžmá, maluje obrazy nebo drží v ruce pilu a řeže staré dřevo, ze kterého vyrábí designové plastiky na zeď.

Dáša se ale také zabývá diplomatickými kyticemi a vazbami, je odbornicí na mezinárodní květinovou etiketu a vždycky vám poradí, když potřebujete výzdobu pro tu správnou příležitost, ve správném stylu a správných barvách. Je to totiž docela věda!

Zkušenosti má nejen ze stovek svateb a akcí, které květinami zdobila, ale třeba i z výzdoby slavnostního oběda ve Vladislavském sále Pražského hradu při návštěvě prezidenta Indie, Ráma Nátha Kóvinda!

Jejím mottem je: “Jediným způsobem, jak dělat skvělé věci, je dělat to, co milujete.”

Dáša se také věnuje interiérům, dekoracím a zahradám, to všechno najdete na jejím webu http://www.dagmarditetova.cz

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Napište nám, rádi Vám sestavíme nabídku na míru.